Bboil RF

Post Reply
Lesi4ko

Bboil RF

Post by Lesi4ko » Tue Dec 03, 2019 10:19 pm

Здравейте. От началото на зимния сезон имам проблем с приложението за андроид. Вкл,нормално но като натисна да разгледам графиките на Вкл.и Изк приложението зацикля и изписва приложението спря, с настройките няма проблеми. Bboil RF.Устройството е DD7DJUSTAA.Каде ли може да е проблема?

Ivo
Site Admin

Re: Bboil RF

Post by Ivo » Mon Dec 16, 2019 9:58 am

Здравейте,

Работим по промяна в графиката, с която ще зарежда по-бързо и плавно. Причината за забавянето е новите сензори за влага, които добавихме. Планираме до края на тази седмица да имаме нова версия.

failo

Re: Bboil RF

Post by failo » Wed Dec 18, 2019 8:39 am

Здравейте,

Отчетох описаната промяна на графиката. Данните, които се съдържат в нея са на интервали от 1 час. Това, поне на мен, не ми върши абсолютни никаква работа. Реално не дава никаква стойностна информация. Необходимо е да вляза през компютър за да я разгледам, което прави приложението напълно осъкатено и се ползва единствено за да си нагласиш температурата. По-добре беше, когато приложението забиваше, с това поне се свикваше. Ако е възможно да се добави възможност индивидуално да се определя времевия интервал на графиката или поне да го направите през 10 или 15 минути.

Post Reply