Проблем с устройството или връзката/приложението

Post Reply
isakow

Проблем с устройството или връзката/приложението

Post by isakow » Sun Oct 27, 2019 6:04 am

Здравейте, вчера ми инсталираха безжично устройство към камината, която използвам и работеше. В момента не работи. Отварям приложението, но не ми показва нищо. Разлогнах се в приложението, но сега не ми дава да се логна. Дали има някаква връзка със смяната на времето?

isakow

Re: Проблем с устройството или връзката/приложението

Post by isakow » Sun Oct 27, 2019 7:32 am

Сега се оправи, вече се логнах и виждам устройството, 66AJRV4AOM.
Бихте ли погледнали, да кажете какъв е бил проблема?

Ivo
Site Admin

Post by Ivo » Tue Oct 29, 2019 9:30 am

Здравейте,
Наложи се кратка непланирана профилактика на сървъра в ранните часове на 27.10. Устройството Ви работи нормално и е с много добри показатели на интернет и радио свързаност.

ivanhl

Post by ivanhl » Mon Nov 25, 2019 9:17 pm

Здравейте, след смяна на батериите не успяха да се сдвоят двете устройства, опитах чрез упътването да го направя ръчно, но загубих връзката със централния блок и се наложи да го рестартирам и на ново да го регистрирам в мрежата. Сега всичко изглежда нормално, двете устройства се виждат, но отказва да работи като термостат. В опция ON /OFF релето работи. Според вас къде може да е проблема?

zhivkov

Post by zhivkov » Tue Nov 26, 2019 4:02 pm

здравейте имам BBoil RF от около месец и не съм го използвал до сега утрейството създава всевъсможни проблеми например губи връзка с интернет дори след като купих допълнотелно устройство за разширяване на сигнала също така губи връзка с температурния датчик и като изляза от програмата на мобилното устроиство изписва че е офлайн и гаси горелката

Post Reply