Допълнителни безжични сензори

Yassay

Re: Допълнителни безжични сензори

Post by Yassay » Fri Feb 02, 2018 10:34 am

Ivo wrote:
Tue Jan 30, 2018 2:13 pm
Пускаме нов апп до около месец, който решава неудобствата при iOS. Може да се ползва и уеб, разбира се. За останалото - не съм убеден, че разбрах добре. Да се чуем? 0888748614
Не стана това с чуването, в крайна сметка пак нищо.
Здраве да е... просто се чудя защо е цялата тази сложна история, която се заформи. При положение, че имаме всичко нужно като хардуер, проблемът се решава софтуерно с 5 реда код! И да не са 5 реда, със сигурно са по-малко, отколкото изписахме тук. И със сигурност не съм единствения с двуетажна къща и котел с bboil.
Свилен, благодаря за предложението да свържа успоредно още едно реле. Това и аз си го мислех, но първо не съм сигурен дали няма да възникнат други проблеми, второ не е евтин вариант и трето - за мен това е малко решение в първобитен стил с модерни технологии.
Все пак тъй като вече не очаквам компанията да предложи Smart решение на въпроса, сериозно питам това Флинтстоунското с две релета ще работи ли безпроблемно?? Вероятно накрая така ще направя....

Ivo
Site Admin

Post by Ivo » Fri Feb 02, 2018 10:39 am

Нали се чухте със Свилен? Без значение е с кой от нас разговаряте. И не са 5 реда код. Но ако можете да го направите с 5 реда, заповядайте при нас. :)
Не сте единственият при произведени вече над 10 000 устройства. Но подобно изискване имаме за първи път. А на котли работят 4000+ устройства в около 10 държави.
Ако не сте доволен от продукта ни го върнете, а ние ще Ви възстановим сумата, която сте дали за него. На пазара има и други устройства, които ще удовлетворят изискванията Ви.
Успех!

Yassay

Post by Yassay » Fri Feb 02, 2018 10:58 am

Извинявайте за всичко, успех и на Вас! ;)

Svilen

Post by Svilen » Fri Feb 02, 2018 11:19 am

Здравейте,
Казвам се Свилен Желев (0884071394) и като говорих с Вас по телефона Ви се представих, че съм от Про Смарт, но явно не сме се разбрали. Това не е важно.
След като коментирахме ситуацията при Вас, тествахме описаното решение и работи. Иначе нямаше да Ви го предложим и то публично тук. Разберете ни, че това не е индивидуална разработка, а планиран дългосрочен процес на развитие. Ако сте участвали в такъв процес на развитие на продукт за масово ползване, сте наясно с невъзможността на 100% да се удовлетворят всички желания и покрият всички частни случаи. Отстрани винаги нещата изглеждат на пет реда код разстояние, но реално не е точно така. Ние ще се съобразим с Вашето решение за продукта, каквото и да е то.
Лек ден.

Bboil

Post by Bboil » Mon Sep 30, 2019 12:54 am

Тъй като гледам, че мненията са стари искам да попитам дали вече има решение на това да може втория или третия датчик да палят и спират котела или само главния датчик се ползва, а останалите просто показват температурата?

Ivo
Site Admin

Post by Ivo » Mon Oct 14, 2019 11:48 pm

Здравейте,
При този продукт само главният управлява, а останалите са информативни. При този продукт, който в момента е в процес на пускане в продажба е заложена опцията за избор на управляващ сензор: https://prosmartsystem.com/bg/ps-thermo

Post Reply